Anadolu Yakasında Eve Gelen Çekici Kadınınız Seks İdolünüz Feride

Tatlı beylere selam verirken aynı zamanda kocaman öpücüklerimi sunuyorum. Adım Feride. Anadolu yakası bölgesinde ikamet etmekteyim. Anlaşılacağı gibi Anadolu yakasında her bölgede hizmet vermekteyim. Aksine nitelikli ve eşsiz sezdirdiğimi öncelikle belirtmeliyim. Kendimi siz bedelli beylere anlatmaya başlamadan evvel söyleyeyim çok seksi bir hatunum. 1.62 boyunda ve 54 kilo bir çıtır bibloyum. İncecik bir belim var. Onu anlayıp beni sertçe becermeniz çok güzelime gidiyor biliyorum.

En azından bu zamana kadar karşılaşmadıysanız bile benimle karşılaşmak çok güzelinize gidecektir. Tek kolunuzla sarabileceğiniz ince bir bel. Ama ters orantıda kocaman kalçalara sahibim. İnce bir bel ile kocaman ve yuvarlak kalça sentezini hayal etmenizi istiyorum. Apayrı zevklere sizleri ileteceğim. Hem de kestirmeden gideceksiniz. Yanlış kavramayın yol olarak kestirmeden bahsetmekteyim. Bir bayanda ilk olarak istediğiniz şeylerden biri olduğunu öğreniyorum. Hayal gibi ama reel.

Tabii ki aynı biçimde büyük göğüslerim var. Onları ağzınıza vermeye bayılıyorum. Uçlarını emdiğinizde kocaman oluyorlar. Ve vajinam şarıl şarıl akan büyük azgın bir nehir gibi oluyor. Çok sevinçli biriyim sizi çok güldürüp tam kafanızı boşaltıp eğlenmenizi sağlayacağım. Benimle süre geçirirken canınız hiç bunalmayacaktır. Böyle olup size zevk vermeliyim ki beni hunharca becerebilin. İçten ve natürel bir ilişki kaidem. Sizi tanımak çok güzelime gidiyor. Gerçeğinde benim yeni bireylerle tanışmak çok güzelime gidiyor.

Anadolu yakası escort kadın olarak sizinle karşılıklı sigara içmek vesaire çok güzelime gider. İyi bir seks tecrübesinden evvel zaruri şeyler bunlar bana kalırsa. Çok muhtelif fantezi giysilerim var. Bana en çok yakışanı da fiziğim itibari ile liseli elbiseyi netlikle. Tabii bir de jartiyerle beraber. Karşında beni o biçimde gören erkekler kekelemeye başlıyor. Ne diyeceklerini donakalıp ufak bir afallamışlık yaşıyorlar. Ellerinizi eteğimin altına sokup kalçalarımı sıkıp tokatlamanızı istiyorum.

Siz içime boşalırken aynı anda sizi öpücüklere boğacağım bu sırada. Tabii bir yandan da ö hoş aletinizle oynayacağım. Onu sem sert yapıp içime sokmak istiyorum. Bacak omuza yapın bana ona bayılıyorum zira. İçimde ileri geri giderken göğüslerimin sallanmasını izleyeceksiniz. Sonra ise kucağınızda zıplamak istiyorum. Her türlü önerinize sarihim. Daha çok zevk yaşamayı ben de sizler gibi istiyorum zira. Sizi memnun etmeliyim beyler. Önceliğim bu. Bana her gün erişebilirsiniz. Dilediğiniz saatte dilediğiniz yerde olabileceğimi öğrenmenizi istiyorum.

Görüşmelerimi kendi yerim olmadığından siz bedelli beylerin konutlarında yapıyorum. Dolayısıyla başlığımda da gördüğünüz gibi konutlara gelebilen yazılıdır. Öteki cinsli davet edeceğiniz konutunuz yoksa, en az dört yıldızlı olmak kaydıyla Anadolu yakasında bulunan otellere de gelebiliyorum. Bu bölgenin dışına çıkmıyorum belirteyim. Götten yok. Prezervatif koşul değildir. Götten seksin olmaması gerektiğini düşünenlerdenim. Bundan sonra gerisi büyük bir cümbüş. En mutlu dakikalarınızı geçirmek istiyorsanız arayın beni!