Kurtköy Bölgesinde Hizmet Veren Otelde Görüşen Tatlı Dilli Melda

Merhaba kuzularım benim. Ben Melda. 26 yaşında 1.58 boyunda ve 53 kiloda olan, minyon ve sımsıkı hatununuzum. Seks mevzusunda oldukça doyurucu ve bırakılmaz bir bayanım. Bedenimin her noktasına ayrı olarak hayran kalacak ve bana sahip olurken yaşadıklarınıza bayılacaksınız. Buğday derili, kıvırcık kısa saçlı, yeşil kocaman gözlü ve göğüs, kalça açışından arayıp da bulamadığınız özelliklere sahibim. Şu an dahi aklınızda epopesi bir kadın canlandı değil mi? Ama gerçek canlarım. Sevgililerimin benden bırakamamasında ki ana sebeplerden biri bu.

Öbürlerine gelecek olursak muhteşem etkileyici ses tonum, sevinçli ve sevecen, kesintisiz yenilik arayan zinde imali de sayabilirim sizlere. Sizinle karşı karşıya geldiğimizde size öyle ihtimaller sağlayacağım bir öğrenseniz. Yalnızca beni karşınızda gördüğünde dahi boşalma olasılığınız yüksek. Kucağınızda öyle zıplayışlar, öyle epik yuvarlak çizimler yapacağım ki aletinizin içimde temas etmediği yer kalmayacak. Zerresine kadar tadına varacağım onun. Natürel sizde bu anlarda geçici olarak şuurunuzu kaybetme noktasına gelebilirsiniz, yaşayacağınız us almaz zevkten dolayı.

Zevk verdiğim kadar almasını da öğrenirim. Bir ilişkide en ehemmiyetli kaidenin ön sevişme olduğunu öğreniyorsunuz. Tabi bazı beyler bu ön sevişme kısmına sıcak bakmıyor ve coşkularına yenik düşüp bir an evvel işe girişmek istiyor. İvedi etmeyin, zamanımız çok ve ben uygun tarife uyguluyorum. Öğrenmelisiniz ki bazı bayanlarda saatlik verdiğiniz fiyatlar çok absürt ve yersiz. Aynı fiyatın azıcık aşırısını benimle gecelik olarak konuşabileceksiniz.

Buluşma yerim her zaman olduğu gibi otellerdir. Otellerde olan konforu ve rahatlığı başka bir yerde bulmamızın olanaksız olduğunu düşünmelisiniz. Nitelikten ödün vermeyeceğimi şimdiden belirtmek isterim. Sizin yeriniz olabilir ve bir hayli beyefendi otelden daha hoş diyor ancak neticede her işin bir çizgisi vardır. Benim nitelik olarak sınıflandırdığım mevzu otel odasındaki görüşmelerdir. Bana uyun ve mutlu olun, gerisini hiç düşünmeyin.

Kurtköy bölgesinde benim kadar iddialı bir kadın bulmanız çok güç. Çoğu kadın artık zevk vermekten çok işi tamamlamak odaklı çalışıyor. Bu kaçınılmaz bir son gibi görünse de benim gibi işini sanat olarak gören ve uygulayan çok az kadın var. Ben nitelik odaklı çalışıyor ve öncelikli hizmet ediyorum. Öncelikli derken ne demek istediğimi kavramayan beyler için açıklayayım. Burada reel olan erkeğin zevk almasıdır. Bu birinci kaidemiz olduğu için salt zevk alacağınızın garantisini en baştan verebilirim.

Kurtköy escort bayan olarak sizlere sınırsız hizmetlerimi layıkıyla vermekteyim. Niteliğin tek adresi olduğumu ve benim farkıma derinlemesini sezeceksiniz. Tanıdığınız için kendinizi kısmetli sezeceğiniz bir hoşluktayım. Bu bölgenin dışında siz Sevgililerim ile beraber olmamaktayım. Her zaman kendi bölgemdeyim. Prezervatif harici bir koşulum yok ama pak olarak gelmeyi unutmayın lütfen ki bu muhteşem anlar yaşanmadan bitmesin. Aynı zamanda Götten seks hizmetlerimde mevcuttur. En iyi pozisyonları ve hayalini kurduğunuz fantezilerinizi benimle gizeme dışı bir biçimde hakikatleştirebileceksiniz.