Kurtköy Escort Fantezi Düşkünü Özel Hatununuz Didem

Selamlar beyler. Ben Kurtköy hoşu harika hatununuz Didem. Karşınıza böyle hoş ve özel hatun daha evvel çıktı mı çıkmadı mı bilmiyorum ancak ben ilk olacağımı düşünüyorum. Yaşım 25 ve 1.64 boyundayım, kilom 56 ’dır ve oldukça fit bir bedene sahibimdir. Benimle her mevzuda çok iyi uyuşursunuz. Memnun kalma mevzusunda benimle çok üstün bir biçimde kendinizi iyi hissedersiniz. Birliktelikleriniz coşku dolu olur ve yanımda geçirdiğiniz her anın anlamını sezersiniz. Azgın yapıda olup erkeğin nelerden beğendiğini iyi bilen ve ona göre davranan bir kadınımdır.

Verdiğim hizmetlerimde sunumlarımı tamamen sizlerin isteklerine göre yapıyorum. Seksi olan bedenimle karşınızda şahane seksi dans figürleri sergiliyor ve usunuzu başınızdan alıyorum. Genelde erkekler benimle tekerrür ve daha sık görüşmeyi isterler. Bunun tek nedeni verdiğim eşsiz nitelikli hizmettir. Dolayısıyla tükettiğim eforun ve sunduğum hizmetin bedelinin öğrenilmesi benimde çok güzelime gider. Güzel şeyler paylaşacağımız kesin olmakla beraber hazların en hoşlarını sizlere vereceğimden de belirlim.

Seksin her halini ve tüm pozisyonları asıllaştırmayı isteyen bir kadınım. Buluşma anından itibaren bölene kadar verdiğim zevk her zaman için doruklarda olur. Eğlenirken zamanın nasıl geçtiğini kavramayacağınızı söyleyebilirim. Her anın tadını çıkarmanın değerini öğreniyor ve nitelikli hizmet sunuyorum. Sevişirken kendini kaybeden ve azgınlaşan bir üretim vardır. Bu hiçbir erkeği rahatsız etmediği gibi ekstra zevk verir. Ayrıca bunu öğrenerek ve rol gereği asla yapmam. Görüşmelerimde içten ve dürüst davranmayı hoşlanırım.

Vücuduma sahip olurken beni sımsıkı sarmalayacak ve bedenimin her noktasının tadına bakacaksınız. Ön sevişmeye çok umursayan bir kadın olduğumdan benimle sevişirken seri etmemenizi öneririm. Teklifimi dinleyen beyler her zaman daha tatmin ve mutlu olurlar. Etkileyecek her temasın tadını alır ve karşımdaki şahsa ona göre davranırım. Anın tadını çıkarmayı her zaman hoşlanmışımdır. Sakso seksin en uzununu ve en derinlemesine olanı yaşatan biri olarak özel sakso seansıma bayılacağınızı düşünüyorum.

Erken boşalan beyler için özel seanslar sergiliyorum. Ön sevişmeyi uzun tutarak ilk yoğun boşalma halini sakso sürükleyerek rahatlatıyorum ve ikincisi, üçüncüsü daha derin ve uzun olur. Bunu sağlayacak kaç kadınla beraber olduğunuzu öğrenmiyorum ancak ben işimi hoşlanarak yapıyorum. Erkeğimi yatağa yatırıp üzerine çıktığımda onun en alıngan yerleri dahil tam bedenini öpüp emebilirim. Ağzıma aletinizi aralıklı olarak alarak nerede ne zaman zevk vereceğimi çok iyi öğreniyorum.

Birlikteliğimizin her anında size zevk vereceğim. Görüşmelerimde Kurtköy ve yakın etrafında bulunan otelleri seçim etmekteyim. İhtimali olan beyler için konutlarında görüşmeyi kabul edebilirim. Yeter ki günlük kiralık konutlar olmasın ki tehlikeye girmeyelim. Hijyen ve paklik benim için ehemmiyetli bir evredir ve bu cins konutlarda hijyenden eser olmadığını hepimiz öğrenmekteyiz. Son olarak grup seks isteyen beylere karşılık olarak evet demek istiyorum. Sadece bu mevzuda ufak bir koşulum vardır, iki erkeğin üzerinde görüşme kabul edemiyorum. Hoş bir gece geçirmek isteyen beylerin telefonlarını bekliyorum, görüşmek üzere.