Tuzla Bölgesi Zevkten Kudurtan Fazla Seksi Hatun Yaprak

Merhaba beyler. Zevkten kudurtan derken inanın mübalağa etmemekteyim. Adım Yaprak. Sizleri hazdan yaprak gibi titretecek sanki çılgına döndüreceğim. Yaşım 24 ve 1.67 boyundayım. 55 kiloda ve çok seksi bedene sahibim. Kendi hoşluğumu methetmek reelinde hiç güzelime gitmiyor ki zati gerektiği kadar methiye alıyorum. Ayrıca inanın aldığım methiyelerin hiçbiri de mübalağa filan değildir. Kendimi siz bedelli beylere natürel olarak sergiliyorum ve isteklerinizi karşılıyorum. İstekleri yerine gelen bir beyefendi kadar mutlu birisi olamaz görüşüdeyim. Kıvamını bildiğim sevişme metotlarını sizlere uyguluyorum.

Öğrenmediğim stil sevişme çeşidi yok desem bu sefer beni yanlış kavrayacaksınız. Kavramayın efendim kendim ismine söylemeliyim ki istekli ve içten sevişmelerimi kesinlikle görmeli ve yaşamalısınız. Eğlenerek sevişen ve eğlendiren bir hatunum. Beğendiğiniz ne cins pozisyon varsa benimle hakikatleştirmeniz çok basittir. İnsanın içini ısıtan bir yapıda yakınlık gösteririm. Eğlendiren bir kadın istemeyen erkek yoktur. Aynı yapıda dilediğiniz fantezilere de yer verebiliriz. Yeter ki siz istekli olun ve hadisemizin eşsizliğinin farkında olun.

Hoşluğumdan etkilenmenin yanı gizeme hayran kalacağınız düşünüyorum. Beğendiğiniz tüm seks cinslerini benimle asıllaştırabilirsiniz. Bulduğunuzda vazgeçmek istemeyeceğiniz hoşlukta bir gece geçirteceğim. Nitekim benimle olan beyler her zaman için kendilerini kaderli hissetmişlerdir. Değişik bir tecrübe ve bir o kadar da sevinçli olacak olan buluşmamızı iple sürüklemekteyim. Yaşattığım hazları usunuzdan çıkaramayacak ve uzun müddet tesiri altında kalacaksınız.

Bereketli kadınları neşelen ve onlarla beraber olun. Sizlere sahte davranan ve rol yapan kadınlardan uzak durun. Netice olarak bu bir hizmet sektörü ve gerçekten de nitelikli bir hizmeti hak ettiğinizi düşünüyorum. Bereketli kadınlardan maksadım benim gibi yanaşan ve hizmet veren sınırsız kadınlardır. Sınırsız dediğiniz zaman her mevzu Götten sekse bağlanıyor. Bu yalnızca Götten seksle ilişkilendirilmemelidir. Sakso sekste bir sanattır ve özen gösterilmesi gerekir.

Ben bizzat Sakso seks yaparken ilişkiye girmişçesine çok zevk vermeyi istiyorum. Erkeğimin usu çıkmayacaksa Sakso seks yapmamın da bir anlamı yoktur görüşüdeyim. Özel olduğunuz kadar değil gerçekten özel olduğunuzu sizlere gösteren bir hatunla karşı karşıyasınız. Hislerime güvenirim ve bir bakışta erkeğimin gözlerinden ne istediğini anlarım. Mutluluk yaşatmayı bilen kadınlarla geceler daha çekici ve anlamlı geçer. Dolayısıyla benimle kesinlikle hoş bir gece geçirmelisiniz.

Prezervatif kullanımında hudut tanımıyorum. Götten seks esnasında tabi prezervatif kullanımı lüzumludur ve bu sıhhatimiz için de koşuldur. Ancak bunu da en iyi biçimde yapacağımızı öğrenmenizi isterim. İlişkinin bütün anlamıyla neresinde Götten seks yapacağımızı iyi öğrenmeliyiz ve vaziyeti buna göre açıklamalıyız. Aksi halde formatı bozarız ve dengeler değişir. Bunun olmasını hiçbir zaman istemem ve ilişkiyi ayakta yakalamak isterim. İlişkiyi derken başka bir deyişle siz kavradınız neyi ayakta yakalamak istediğimi değil mi?

Görüşmelerimi genel olarak Tuzla bölgesinde yapıyorum. Oteller seçimimdir ancak sizlerin de beni davet edebileceğiniz yerleriniz varsa gelebilirim. Bu mevzuda çok kavrayışlıyım. Bazı kadınlar ara caddelere girmem diyor da caddede sevişecek değiliz başka bir deyişle. Sizin için neresi uygun ve huzurluysa ben orada olurum, merak etmeyin.